Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Stratovarius

Male
 
Taurus
 
Goat
 
Numri i postimeve :
73
 
Ditelindja :
11/05/1991
 
Mosha :
26
 
Vendndodhja :
In The Hell!
 
Hobi :
Muzika dhe Arti
 
Koha e lire :
N`Pc
 
Piket :
0
 
Data e regjistrimit :
17/11/2008
 
Stratovarius
avatar
Rank: Adoleshent
Adoleshent