Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi anisa

Female
 
Gemini
 
Monkey
 
Numri i postimeve :
1337
 
Ditelindja :
06/06/1992
 
Mosha :
25
 
Vendndodhja :
ne te njejtin vend me maria gracian
 
Hobi :
kompjuteri dhe interneti
 
Koha e lire :
verdall neper shqiperi
 
Piket :
705
 
Data e regjistrimit :
27/01/2009
 
anisa
avatar
Rank: Adoleshent energjik
Adoleshent energjik