Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi RockAngel

Female
 
Scorpio
 
Horse
 
Numri i postimeve :
77
 
Ditelindja :
22/11/1990
 
Mosha :
27
 
Vendndodhja :
Ferizaj
 
Hobi :
playinn guitar,basketball
 
Koha e lire :
studing dhe ushtrime me bendin
 
Piket :
0
 
Data e regjistrimit :
20/02/2009
 
RockAngel
avatar
Rank: Adoleshent
Adoleshent