Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Anela123

Female
 
Sagittarius
 
Monkey
 
Numri i postimeve :
25
 
Ditelindja :
28/11/1992
 
Mosha :
25
 
Vendndodhja :
N'drenic
 
Hobi :
Leximi dhe vallzimi...
 
Koha e lire :
Lexoj rreth fes islame......
 
Piket :
82
 
Data e regjistrimit :
07/10/2009
 
Anela123

Rank: Adoleshent
Adoleshent