Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Green K

Female
 
Virgo
 
Dog
 
Numri i postimeve :
34
 
Ditelindja :
01/09/1994
 
Mosha :
23
 
Vendndodhja :
Durres
 
Hobi :
Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
 
Koha e lire :
Music,music,music,etc....hahahh
 
Piket :
69
 
Data e regjistrimit :
15/11/2009
 
Green K
avatar
Rank: Adoleshent
Adoleshent