Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi ada

Female
 
Aquarius
 
Horse
 
Numri i postimeve :
0
 
Ditelindja :
18/02/1990
 
Mosha :
28
 
Vendndodhja :
durres
 
Koha e lire :
rri ne fb dhe msn...
 
Piket :
0
 
Data e regjistrimit :
31/01/2010
 
ada