Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

1 Messages from 3 on 3

  Faqja 1 e 1
 1. avatar
  Tue Sep 15, 2009 12:26 am
  Message nga elma
  Pershendetje!Jo aspak nuk me shqetesuat,flm per sugjerimin!Me erdhi per te qeshur kur e lexova sms tuaj pasi dhe une kete gje kisha ndermed prezantimin qe se kam bere...gabim i imi ky..
  Kalofsh bukur1
 2. avatar
  Mon Mar 23, 2009 4:51 pm
  Message nga Lacuna_Coil
  SmileSmileSmileSmileSmileSmile
  sh mire bere

  thua ti se ne skemi msn... Razz
 3. avatar
  Mon Mar 23, 2009 4:27 pm
  Message nga Lacuna_Coil
  ergys,te vin kto mesazhet ty?
  mthuj nqs po dhe po dite mi kthe po kshu
  Faqja 1 e 1
angel boy
avatar
Rank: Adoleshent energjik
Adoleshent energjik