Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Canadian_Girl_xoxo

Female
 
Taurus
 
Pig
 
Numri i postimeve :
1
 
Ditelindja :
27/04/1995
 
Mosha :
22
 
Vendndodhja :
Toronto, Kanada
 
Hobi :
Sportet si basketball dhe futbolli. AND I LOVE MUSIC.
 
Koha e lire :
Dal me shoqerin, rri ne interenet, lexoj, degjoj muzik etj etj.
 
Piket :
1
 
Data e regjistrimit :
05/10/2010
 
Canadian_Girl_xoxo
avatar
Rank: Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar