Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Dimion

Male
 
Taurus
 
Dragon
 
Numri i postimeve :
2
 
Ditelindja :
03/05/1988
 
Mosha :
29
 
Vendndodhja :
Korce
 
Hobi :
Piktura
 
Koha e lire :
shah dhe libra
 
Piket :
6
 
Data e regjistrimit :
23/03/2011
 
Dimion

Rank: Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar